W ciągu trzech dni mieliśmy okazję być na trzech wspaniale zorganizowanych eventach zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. 
W ciągu tych trzech dni mieliśmy okazję spotkać wspaniałych ludzi, którzy włożyli mnóstwo czasu i energii aby wszystko w trakcie tych wydarzeń poszło jak z płatka. 
W ciągu tych trzech dni mieliśmy, przede wszystkim, okazje spotkać wspaniałych ludzi,
zarówno małe dzieci jak i te dorosłe dzieci 🙂 

Życzliwość z jaką byliśmy przyjęcie na tych trzech wydarzeniach, zainteresowanie tematyką strzelectwa i wojskowości, chęć wypróbowania czegoś nowego innego i wiele wiele innych czynników TO JEST WŁASNIE TO CO DAJE NAM ENERGIĘ DO DALSZEGO DZIAŁANIA.

DZIĘUJEMY !!  za możliwość bycia z Wami w te dni i mamy nadzieję na kolejne spotkania.

GLINOJECK 31.05.2024 r.

Wydarzenie zorganizowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku  
 oraz przez Ochotniczą Straż Pożarną w Glinojecku 
Poniżej nasza mała fotorelacja z działania naszej strzelnicy w trakcie tego wspaniałego, niezwykle bogatego w atrakcji i kolorowego wydarzenia. 

WOŁOMIN 01.06.2024 r.

Wydarzenie zorganizowane przez  Miejski Dom Kultury w Wołominie , z mnóstwem atrakcji, pełne muzyki i pachnące słodkościami które kochają dzieci i dorośli, oraz z występem wspaniałej Gwiazdy – Majki Jeżowskiej.

BRWINÓW 02.06.2024 r.

Na zaproszenie Partnera wydarzenia, Gminnego Ośrodka Kultury w Brwinowie
mieliśmy zaszczyt i niesamowitą przyjemność brać udział jako jedna z atrakcji we wspaniałym,  pełnym emocji i adrenaliny wydarzeniu jakim jest Offroad-owy Dzień Dziecka w Brwinowie

Scroll to top